Pertubuhan Silat Seni Gayong Malaysia

Laman Web Rasmi, No. Pendaftaran: PPM-010-04-09042013

MAJLIS GURULATIH KEBANGSAAN

1. Yang Di Pertua Datuk Ismail bin Haji Jantan
2. Timbalan Yang Di Pertua Dr. Nor Azman bin Ab. Aziz
3. Naib Yang Di Pertua 1 Dr. Abdul Mufti bin Haji Ansaari
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Agung Dr. Rosman bin Ismail
6. Penolong Setiausaha Agung Rizal bin Husin
7. Bendahari Agung Syarizal bin Maizan
8. Jawatan Kuasa Zainal Abidin bin Attan (Johor)
Roszaidi bin Yusof (Melaka)
Mat Rizuan bin Mat Wazir (Selangor)
Ishak bin Taib (Kedah)
Mohd Syahqereen bin Mohd Yatim (WP Kuala Lumpur)
Khairul Azam bin Jamila (Perak)
Azizan bin Ibrahim (WP Labuan)
Mohd Said bin Nordin (Negeri Sembilan)
Nasrul Ali Hasan bin Abdul Latif (Perlis)

 

MAJLIS GURULATIH NEGERI-NEGERI

PAHANG DARUL MAKMUR

* Tiada Jawatankuasa

 

TERENGGANU DARUL IMAN

* Tiada Jawatankuasa 

 

 PERLIS

* Tiada Jawatankuasa

 

SELANGOR DARUL EHSAN

1. Pengerusi Dr. Rosman bin Ismail
2. Timbalan Pengerusi Abdul Rahman bin Ibrahim
3. Setiausaha Muhamad Kairur bin Abu Nasir
4. Bendahari Rosefaziah binti Che Rose
5. Jawatan Kuasa Muhamad Kairur bin Abu Nasir (Biro Pelajaran)
Mohd Rizal bin Ramli (Biro Ujian)
Rosman bin Sukim (Biro Latihan)
Azrulnizam bin Amir (Biro Agama/Kebajikan)
Abdul Latif bin Abdul Aziz (Biro Penerangan)
Mat Rizuan bin Mat Wazir (Biro Ekonomi)
Mohd Fairuzee bin Zainudin (Biro Disiplin)
Mohd Nurizzuddeen bin Sunarsa (Biro Pertunjukan)
Mohd Rafee bin Yaakob (Biro Sukan Silat)
Hafizul bin Hassan (Biro Perundangan)
Mohd Fareez bin Zainudin (Biro Gelanggang Sekolah)
Hapipi bin Idris (Biro Gelanggang IPT)
Zahari bin Ismail (Biro Gelanggang Awam)

 

NEGERI SEMBILAN DARUL KHUSUS

1. Pengerusi -
2. Timbalan Pengerusi -
3. Setiausaha -
4. Bendahari -
5. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-

 

JOHOR DARUL TAKZIM

1. Pengerusi -
2. Timbalan Pengerusi -
3. Setiausaha -
4. Bendahari -
5. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

KELANTAN DARUL NAIM

* Tiada Jawatankuasa 

 

 

PERAK DARUL RIDZUAN

1. Pengerusi Khairul Affendi bin Kusni
2. Timbalan Pengerusi Ramlan bin Rahmad
3. Setiausaha Mohd Idris bin Mohd Saad
4. Bendahari Azlan bin Muhamad Noor
5. Jawatan Kuasa Saifullah bin Kamanoordin
Khairul Azam bin Jamil
Faiezal Azmi bin Mohd Yusop
Khalid bin Sae'don
Mohamad Hafidzul bin Mohamed Azam
Muhammad Badrul Ishak bin Mustafa
Mohamad Redzuan bin Wahizan
Norazli bin Lasim@Md Noara
Saiful Amin bin Kamaruddin
Muzamil Ashraf bin Ropie

 

KEDAH DARUL AMAN

1. Pengerusi -
2. Timbalan Pengerusi -
3. Setiausaha -
4. Bendahari -
5. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

PULAU PINANG PULAU MUTIARA 

1. Pengerusi Shamsool Ambia bin Yaakop
2. Timbalan Pengerusi Muhammad Redha bin Zahir Abas
3. Setiausaha Khairul Adha bin Hamdan
4. Bendahari Nor Fazzita binti Abd Aziz
5. Jawatan Kuasa Mohd Azlie bin Zakaria
Muhammad Noor Rozaidi bin Salleh
Amirul bin Che Omar
Azril Fadli bin Romli
Diella Sutera binti Yaakop
Mohd Faisal bin Mad Yusof
Mohd Ikhwan Nasser bin Mohammad Isa
Jamaliah binti Musa
Haryani bin Salahuddin
Siti Syarifah binti Ismail

 

MELAKA BANDARAYA BERSEJARAH

1. Pengerusi Ismail bin Jantan
2. Timbalan Pengerusi Muhamad bin Husin
3. Setiausaha Mohd Farhan bin Abdul Latif
4. Bendahari Mariam binti Bujang
5. Jawatan Kuasa Nordin bin Dengker
Roszaidi bin Yusof
Tuan Haji Jaafar bin Mamat
Zuraini binti Husin
Siti Salwa binti Ismail
Mohd Asyaari bin Ismail
Mohd Najmi Rahimi bin Zulkefli
Wan Mohd Fadly bin Wan Daud
Muhammad Zulhisyam bin Mohd Azam
Iskandar bin Onn

  

SABAH NEGERI DI BAWAH BAYU

* Tiada Jawatankuasa

 

SARAWAK BUMI KENYALANG

* Tiada Jawatankuasa

 

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR & PUTRAJAYA

1. Pengerusi -
2. Timbalan Pengerusi -
3. Setiausaha -
4. Bendahari -
5. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-
-
-
-
-
-

 

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN

1. Pengerusi -
2. Timbalan Pengerusi -
3. Setiausaha -
4. Bendahari -
5. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-
-
-
-
-
-

  

*   Senarai disusun mengikut Susunan Keutamaan Negeri-negeri Malaysia

     16 Jun 2014 - Bahagian Istiadat (Jabatan Perdana Menteri)