Pertubuhan Silat Seni Gayong Malaysia

Laman Web Rasmi, No. Pendaftaran: PPM-010-04-09042013

         


 

JAWATANKUASA PUSAT

1. Yang Di Pertua Datuk Mohd Hanif bin Haji Koslan
2. Timbalan Yang Di Pertua 1 Datuk Ismail bin Jantan Haji 
3. Timbalan Yang Di Pertua 2 Tuan Haji Mohd Anuar bin Haji Abdul Hamid 
4. Naib Yang Di Pertua 1 Rosman bin Ismail
5. Naib Yang Di Pertua 2 Dr. Nor Azman bin Abdul Aziz
6. Naib Yang Di Pertua 3 Zainal bin Attan
7. Setiausaha Agung Mariam binti Bujang
8. Penolong Setiausaha Agung Muhammad Akramin Zikri bin Ali
9. Bendahari Agung Syarizal bin Maizan
10. Jawatan Kuasa Dato Haji Zainal Abidin bin Haji Sakom
Dr. Abdul Mufti bin Haji Ansari
Rizal bin Husin
Mohd Zamir bin Haji Mohd Sharif
Faizal Azmi bin Mohd Yusof
Shafaruddin bin Sharif
Abdul Munir bin Abdul Wahab
Shamsool Ambia bin Yaakop
Nasrul Ali Hasan bin Abdul Latif
Muhamad Safidzan bin Salman
11. Pemeriksa Kira-kira Marida binti Mohd Pandi
Rosefaziah binti Che Rose

 

JAWATANKUASA NEGERI-NEGERI

  

PAHANG DARUL MAKMUR

* Tiada Jawatankuasa

 

TERENGGANU DARUL IMAN

* Tiada Jawatankuasa 

 

PERLIS

1. Yang Di Pertua  Farady bin Omar
2. Timbalan Yang Di Pertua  Saiful Hafizan bin Sidar
3. Naib Yang Di Pertua 1  -
4. Naib Yang Di Pertua 2  -
5. Setiausaha Negeri  Wan Ahmad Syafiq bin Wan Tahti
6. Penolong Setiausaha Negeri  -
7. Bendahari Negeri  Mohd Shahrir bin Halil
8. Jawatan Kuasa  Amirul Anuar bin Zainol
 Mohd Hakim bin Dahlan
 Muhamad Hafiz bin Othman
 Muhamad Faliq Syazni bin Borhan
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

SELANGOR DARUL EHSAN

1. Yang Di Pertua Dr. Abdul Mufti bin Haji Ansari
2. Timbalan Yang Di Pertua Rosman bin Ismail
3. Naib Yang Di Pertua 1 Aminudin bin Ahmad
4. Naib Yang Di Pertua 2 Barcroft bin Abu Bakar
5. Setiausaha Negeri Mat Rizuan bin Mat Wazir
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri Rosefaziah binti Che Rose
8. Jawatan Kuasa Zazman Shah bin Abdul Aziz
Abd Latip bin Abdul Aziz
Mohd Fareez bin Zainuddin
Rosman bin Sukim
Mohd Rizal bin Ramli
Sadli bin Abu Sha'ari
Mohd Fairuze bin Zainuddin
Azrulnizam bin Amir
Zahari bin Ismail
Ahmad Fais bin Azmir
Rozana binti Idris
Hafizul bin Hassan
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

NEGERI SEMBILAN DARUL KHUSUS

1. Yang Di Pertua Dr. Ishak bin Hassan
2. Timbalan Yang Di Pertua Sharafudin bin Sharif
3. Naib Yang Di Pertua 1 Dr. Mior Badrul Hisham bin Kamaruzzaman
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Said bin Nordin
5. Setiausaha Negeri Muhammad Akramin Zikri bin Ali
6. Penolong Setiausaha Negeri Khaizatul Zaika binti Ahmad Zaid
7. Bendahari Negeri Izwanshah bin Ibrahim
8. Jawatan Kuasa Muhammad Farid bin Abdul Wahab
Mohd Safirin bin Mohd Yatim
Abd Rahman bin Mahmud
Mohd Najibullah bin Saifuddin
Hassan bin Adam
Ismadir bin Ismail
Muhammad Syafiq bin Saharuddin
Abdul Khalid bin Ismail

9. Pemeriksa Kira-kira Mohd Dzarif bin Rahmat
Mohd Hazwan bin Ab Wahab

 

JOHOR DARUL TAKZIM

1. Yang Di Pertua Zainal Abidin bin Attan
2. Timbalan Yang Di Pertua Auzani Akramin bin Ahmad
3. Naib Yang Di Pertua 1 Abdul Halim bin Sa'adon
4. Naib Yang Di Pertua 2 Hazli bin Yaakob
5. Setiausaha Negeri Azhar bin Abdullah
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri -
8. Jawatan Kuasa Khairudin bin Khairani
Nur Ashikin binti Zainal Abidin
Mohd Shahrin bin Idris
Mohd Nizam bin Hafidz
Mohd Yasir bin Mohd Yahya
Farman Ali bin Shahzada
Mohd Azmil
9. Pemeriksa Kira-kira Muhammad Syafiq bin Zainal Abidin
Tiara Syafiqa

 

KELANTAN DARUL NAIM

* Tiada Jawatankuasa 

  

PERAK DARUL RIDZUAN

1. Yang Di Pertua Faeizal Azmi bin Mohd Yusop
2. Timbalan Yang Di Pertua Saiful Amin bin Kamaruddin
3. Naib Yang Di Pertua 1 Mohd Idris bin Mohd Saad
4. Naib Yang Di Pertua 2 Khalid bin Sae'don
5. Setiausaha Negeri Saifullah bin Kamanoordin
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri Sufiah binti Abd Rani
8. Jawatan Kuasa Muhammad Badrul Ishak bin Mustafa
Mohamad Hafidzul bin Mohamed Azama
Norfaizatul Akma binti Johari
Khairul Azam bin Jamila
Khairul Affendi bin Kusnia
Norazli bin Lasim@Md Noara
Amirul Shafiq bin Mestana
Mohamad Redzuan bin Wahizan
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

  

KEDAH DARUL AMAN

1. Yang Di Pertua Ishak bin Taib
2. Timbalan Yang Di Pertua Nasharudin bin Seman
3. Naib Yang Di Pertua 1 Monir bin Abdul Wahab
4. Naib Yang Di Pertua 2 Che Mansur bin Mat
5. Setiausaha Negeri Nur Fikhrie bin Mohd Suid
6. Penolong Setiausaha Negeri Nur Azimah binti Harun
7. Bendahari Negeri Zainab binti Haji Daud
8. Jawatan Kuasa Nor Basyirah binti Abu Hassan
Muhammad Nazmir Izad bin Mazuki
Fadzilah binti Yaakob
Ruslan bin Ismail
Samad bin Taib
Muhammad Hafiz bin Zainol
Mohd Zaidi bin Ramli
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

  

PULAU PINANG PULAU MUTIARA

1. Yang Di Pertua Shamsool Ambia bin Yaakop
2. Timbalan Yang Di Pertua Darusalam bin Paharudin
3. Naib Yang Di Pertua 1 Azahari bin Omar
4. Naib Yang Di Pertua 2 Mohd Faisal bin Mad Yusof
5. Setiausaha Negeri Addi Putera bin Yaakop
6. Penolong Setiausaha Negeri Siti Syarifah binti Ismail
7. Bendahari Negeri Zulhelmy bin Omar
8. Jawatan Kuasa Muhammad Noor Rozaidi bin Salleh
Mohd Azlie bin Zakaria
Muhammad Redha bin Zahir Abas
Amirul bin Che Omar
Azril Fadli bin Ramli
Aji Aziff Bulkhia bin Yaakop
Diella Sutera binti Yaakop
Kusumawati binti Yaakop
Zulkifli bin Abd Manap
Muhammad Rizman bin Ismail
9. Pemeriksa Kira-kira Jamaliah binti Musa
Siti Noorhafisyah binti Zainol

  

MELAKA BANDARAYA BERSEJARAH

1. Yang Di Pertua Datuk Ismail bin Haji Jantan
2. Timbalan Yang Di Pertua Nordin bin Dengker
3. Naib Yang Di Pertua 1 Mohd Zamir bin Haji Sharif
4. Naib Yang Di Pertua 2 Ishak bin Maarif
5. Setiausaha Negeri Mariam binti Bujang
6. Penolong Setiausaha Negeri Siti Salwa binti Ismail
7. Bendahari Negeri Mohd Rizalman bin Syed
8. Jawatan Kuasa Haji Jaafar bin Mamat
Muhammad bin Husin
Ahmad Sabir bin Ibrahim
Mohd Shafuddin bin Haji Khabil
Roszaidi bin Yusof
Zuraini binti Husin
Iskandar bin Onn
Jafizan bin Mohd Pilus
Mohd Farhan bin Abdul Latif
Mohd Najmi Rahimi bin Zulkefli
Abu Bakar bin Jantan
Muhammad Asyaari bin Ismail
9. Pemeriksa Kira-kira Mohd Zulhisyam bin Mohd Azam
Ali Hanafiah bin Ismail 

 

SABAH NEGERI DI BAWAH BAYU

* Tiada Jawatankuasa

 

SARAWAK BUMI KENYALANG

1. Yang Di Pertua Hazimin bin Josman
2. Timbalan Yang Di Pertua Norhaizad bin Mat Daud
3. Naib Yang Di Pertua 1 -
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Abu Bakar bin Omar
6. Penolong Setiausaha Negeri Faliq bin Yusop
7. Bendahari Negeri -
8. Jawatan Kuasa Zulkhairi bin Haji Abdullah
Huzaifah bin Haji Abdullah
Azmi bin Tambi
Mohd Effandy bin Mohd Zin
Syaiyatul Hajar bin Kamarudin
9. Pemeriksa Kira-kira -
-

 

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR & PUTRAJAYA (2016-2018)

1. Yang Di Pertua Rizal bin Husin
2. Timbalan Yang Di Pertua Mohd Shahrul Azuan bin Mohd Said
3. Naib Yang Di Pertua 1 Muhammad Shahril bin A.Karim
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri Ratna Rahayu binti Hussin
6. Penolong Setiausaha Negeri Khairulisham bin Mat
7. Bendahari Negeri Mohd Shahqireen Mohammad Yatim
8. Jawatan Kuasa Mohd Nuredlee bin Mohd Kamal Ghazalee
Mohd Sharmiezul bin Mohamad Saharin
Ahmad Mawi bin Supatra
Mohd Pairul Azhar bin Mat Jusoh
Ahmad Syabil bin Haziq Sharizal
Basharuddin bin Harun
Mohd Shaiful bin Zainal
Marida binti Mat Pandi
Nor Amin bin Nordin
Syarifah binti Anisyah
9. Pemeriksa Kira-kira Mohd Suhardi bin Jusof
Nurul Hafizah bin Abdul Aziz

 

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN

1. Yang Di Pertua -
2. Timbalan Yang Di Pertua -
3. Naib Yang Di Pertua 1 -
4. Naib Yang Di Pertua 2 -
5. Setiausaha Negeri -
6. Penolong Setiausaha Negeri -
7. Bendahari Negeri -
8. Jawatan Kuasa -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9. Pemeriksa Kira-kira -

 

*   Senarai disusun mengikut Susunan Keutamaan Negeri-negeri Malaysia

     16 Jun 2014 - Bahagian Istiadat (Jabatan Perdana Menteri)